Nowości

TOMASZ SOLECKI NOWYM PREZESEM STALI STALOWA WOLA PSA

W dniu 21 maja 2020 roku Rada Nadzorcza Stal Stalowa Wola PSA stosowną uchwałą powołała na funkcję Prezesa Zarządu Pana Tomasza Soleckiego, który swoje obowiązki będzie sprawował od dnia 1 lipca 2020 roku.

Tomasz Solecki ma 36 lat. W latach 2003 – 2007 ukończył studia na Uniwersytecie Rzeszowskim na wydziale Biologiczno-Rolniczym ze specjalizacją – Przetwórstwa Spożywczego uzyskując tytuł inżyniera. Dwa lata później uzyskał tytuł magistra kończąc studia na Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie (oddział w Przemyślu) ze specjalności – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Ukończył również szereg dodatkowych kursów i szkoleń.

– Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że już niebawem będę mógł się walnie przyczynić do działalności i rozwoju klubu. Mam też nadzieję, że swoją pracą i wkładem uda mi się szybko uzyskać zaufanie i sympatię kibiców i wszystkich współpracowników stając się częścią klubowej społeczności – mówi Tomasz Solecki nowy sternik „Stalówki”.

Nowy Prezes zielono-czarnych w zakresie swojej drugiej ukończonej specjalizacji koncentrował się na budowie zespołów, którymi w późniejszym czasie zarządzał, tworzył działy sprzedaży i marketingu, współpracował z wieloma firmami obecnymi na polskim rynku. Wyznaczał określone cele i z powodzeniem je realizował. Piastował stanowiska menadżerskie oraz dyrektorskie. Usprawniał procesy wewnętrzne w firmach oraz komunikację zewnętrzną.

– Przede wszystkim najbliższy czas, poświęcę na poznanie wszystkich pracowników i ludzi związanych z klubem. Dla mnie jest to bardzo ważny aspekt, który da mi pierwszy obraz na temat klubu i jego funkcjonowania. Zawsze powtarzam, że klub, firma czy przedsiębiorstwo to ludzie. Ich wkład, praca, kompetencje i zaangażowanie są najważniejsze. Ja w pierwszym etapie chcę je poznać. Równolegle też skupię się na dokonaniu analiz umów, kontraktów, wyników finansowych i innych dokumentów klubowych. Aby rozpocząć celowaną i prawidłową działalność muszę bardzo dokładnie zapoznać się z obecną sytuacją w klubie – dodaje nowy Prezes Stali.

Serdecznie witamy Pana Tomasza w Stali Stalowa Wola PSA oraz w naszym ukochanym mieście Stalowej Woli i życzymy owocnej pracy na rzecz zielono-czarnej społeczności!

O godzinie 12:00 rozpocznie się konferencja prasowa nowego Prezesa Stali. Transmisja na żywo odbędzie się za pośrednictwem facebooka na oficjalnym fanpage klubu.

 

/Stal1938.pl

MECZ: GÓRNIK ŁĘCZNA – STAL STALOWA WOLA W TVP

Drugie spotkanie po wznowieniu rozgrywek 6 czerwca o godz. 17:40 Stalówka rozegra na wyjeździe w Łęcznej z Górnikiem. Mecz ten będzie transmitowany w TVP 3 Lublin oraz na stronie tvpsport.pl, a także w aplikacji mobilnej.

W pierwszym spotkaniu obydwu drużyn w tym sezonie górą był Górnik, który 31 sierpnia ubiegłego roku w Boguchwale pokonał prowadzoną w debiucie przez Szymona Szydełko Stal 3-1. Stalówka prowadziła 1-0 po bramce Michała Fidziukiewicza, ale nie zdołała dowieźć prowadzenia do końca. Łęcznianie odpowiedzieli bramkami Dawida Dzięgielewskiego, Krystiana Wójcika i Przemysława Banaszaka.

Stal i Górnik są w kompletnie odmiennej sytuacji będąc po 22. Kolejkach na dwóch przeciwnych biegunach tabeli. Zespół z województwa lubelskiego to poważny kandydat do awansu na zaplecze PKO Ekstraklasy. Obecnie zajmuje drugie miejsce, z pięcioma punktami straty do prowadzącego Widzewa Łódź. Z kolei Stalówka obecnie plasuję się w strefie spadkowej, na 16. Miejscu i do bezpiecznej 14. lokaty traci zaledwie trzy „oczka”.

Transmisja spotkania pomiędzy obiema drużynami zostanie wyemitowana na TVP 3 Lublin, TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej.

/Stal1938.pl

BEZPŁATNE TRANSMISJE WIDEO DLA KARNETOWICZÓW

Transmisje przeprowadzi dla Was STAL TV czyli nowość! Mamy dla Was kilka niespodzianek, podczas transmisji ale póki co nie zdradzamy szczegółów. Uzbrójcie się w cierpliwość. Dla osób nie posiadających karnetu jednorazowy dostęp do transmisji to koszt: 14 zł.

WAŻNE DLA KARNETOWICZÓW:
1️⃣ Załóż konto w serwisie tvcom.pl (do 27 maja).
2️⃣ Wyślij nam wiadomość, na bilety@stal1938.pl z loginem oraz adresem e-mail konta założonego w tvcom.pl (do 27 maja).

!WAŻNE: ADRES E-MAIL W SERWISIE TVCOM.PL MUSI BYĆ TAKI SAM JAK W SYSTEMIE BILETOWYM!

 

http://stal1938.pl/aktualnosci/bezplatne-transmisje-wideo-dla-karnetowiczow/

Test 336x280 - podstrony

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność