Nowości

Andrzej Chmielewski odszedł na emeryturę

Środa 28 lipca 2021 roku była ostatnim dniem pracy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli Andrzeja Chmielewskiego. Po 43 latach kariery zawodowej postanowił odejść na emeryturę.

Andrzej Chmielewski przyjechał do Stalowej Woli w 1978 roku po ukończeniu studiów na gdańskiej Wyższej Szkole Wychowania Fizycznego z tytułem magistra wychowania fizycznego i trenera pływania II klasy. Swoją karierę zawodową od początku związał ze Stalową Wolą i obiektami aktualnie zarządzanymi przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. Początkowo jako pracownik Huty Stalowa Wola a od 1995 r. Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Przez okres ponad 30 lat pracował jako trener stalowowolskich sekcji pływackich. Od 2009 r. piastował stanowisko z-cy Dyrektora a następnie od marca 2010 r. przez okres pięciu lat pełnił funkcję Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. W ostatnim okresie pracował jako Kierownik d.s. Sportu i Rekreacji.
Odchodzącemu na emeryturę Andrzejowi gorąco dziękujemy za długoletnią pracę oraz wkład który włożył przez wszystkie lata pracy w sport i rekreację w Stalowej Woli. Życzymy zdrowia i powodzenia w nowym etapie życia.

Nie mówimy „do widzenia”, bo trener Andrzej Chmielewski nadal będzie odwiedzał naszą pływalnię prowadząc zajęcia z nauki pływania.

 

/https://mosir.stalowawola.pl/

SZYMON KLEPACKI NOWYM PIŁKARZEM STALI

Szymon Klepacki ma 23 lata i pochodzi z Warszawy. Swoją karierę piłkarską rozpoczynał w Huraganie Wołomin. Następnie bronił barw m.in. Olimpii Elbląg, Górnika Łęczna, Wigier Suwałki, a ostatnio występował w Ruchu Wysokie Mazowieckie.

W barwach Ruchu zaliczył osiem występów na poziomie III ligi. Szymon podpisał umowę z naszą drużyną do końca czerwca 2022 r. z opcją przedłużenia (w przypadku awansu do II ligi) o kolejny rok.

Szymon, życzymy samych udanych występów w zielono-czarnych barwach!

 

http://stal1938.pl/

BARTŁOMIEJ OLSZEWSKI W STALI

Bartłomiej Olszewski został nowym piłkarzem Stali Stalowa Wola.

Bartłomiej Olszewski ma 25 lat i występuje na pozycji obrońcy. Podpisał umowę z naszą drużyną do końca czerwca 2022 r. z opcją przedłużenia (w przypadku awansu do II ligi) o kolejny rok.

Bartłomiej Olszewski pochodzi z Lubaczowa. Swoją piłkarską karierę rozpoczynał w Krasnobrodzie, a kontynuował ją w Zamościu. Był także zawodnikiem Górnika Zabrze i MKS-u Kluczbork, a ostatnio występował w Pogoni Siedlce. W poprzednim sezonie zaliczył 28 występów rozgrywkach II ligi oraz dwa pucharowe spotkania. Strzelił jednego gola. Teraz Bartłomiej Olszewski będzie reprezentował zielono-czarne barwy „Stalówki”.

Witamy w Stali Stalowa Wola oraz życzymy samych sukcesów!

 

http://stal1938.pl/

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność