obecnie
-2° C
jutro
-2° C
impulse
Czy wsparłeś/aś w tym roku WOŚP w Stalowej Woli?


Ostatnio na forum

  • Politechnika
    3450 wyświetleń
    1 odpowiedzi
  • Flamingo.
    4336 wyświetleń
    2 odpowiedzi
  • Stanisław Sobieraj.
    25162 wyświetleń
    6 odpowiedzi
  • Internet.
    3451 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Psychoterapeuta.
    1625 wyświetleń
    7 odpowiedzi
  • Yerba Mate?
    2584 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Prezent dla dziewczyny
    1324 wyświetleń
    4 odpowiedzi
Przejdź do forum

Wypadek w Agatówce. Zginął 11-letni chłopiec!

7 września 2018 14:00, autor: podkarpacka.policja.gov.pl

Policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej numer 77 w Agatówce w powiecie stalowowolskim. 11-letni chłopiec chcąc przejść na drugą stronę drogi, został potrącony przez autobus i poniósł śmierć na miejscu.

  • Do tragicznego wypadku doszło około godz. 12.30, na drodze krajowej nr 77 w Agatówce, w powiecie stalowowolskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 11-letni chłopiec wysiadł z autobusu kursowego, którym przyjechał i chcąc przejść na drugą stronę drogi wszedł bezpośrednio pod inny autobus. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej życia 11-latka nie udało się uratować.




Odcinek drogi w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowany. Policjanci kierują na objazdy przez Pilchów i Charzewice. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Obwodnica zablokowana od świateł w kierunku Agatówki. Policja kieruje na objazd przez Brandwicę
Obraz może zawierać: niebo, chmura i na zewnątrz
Komentarze czytelników (13)
  • aaaa (4 miesiące, 1 tydzień temu)

    Wyrazy współczucia dla rodziny chłopca :( Codziennie jakiś wypadek w Stalowej :(

    • jjjj (4 miesiące, 1 tydzień temu)

      ~aaaa: i w pilchowie wypadek teraz po tym jak na objazd tam kierowali

  • On (4 miesiące, 1 tydzień temu)

    A co się w pilchowie stało ?

    • aaaa (4 miesiące, 1 tydzień temu)

      ~On: stłuczka

  • stalowiak (4 miesiące, 1 tydzień temu)

    i znowu głosno o stalowej będzie. Szkoda , tylko że w takich sytuacjach jest głosno :( jak nie plaga samobójstw to wypadków.

    • Lucek (4 miesiące, 1 tydzień temu)

      ~stalowiak: W Stalowej trup ściele się tak gęsto, że w końcu zaczną kręcić Ojca Tadeusza zamiast w Sandomierzu to w Stalowej Woli.

  • Ksiadz (4 miesiące, 1 tydzień temu)

    Co sie kurwa dzieje na tym swiecie ostatnio!!!!!!!

  • Max (4 miesiące, 1 tydzień temu)

    Wyrazy współczucia dla rodziny ***

  • Nano (4 miesiące, 1 tydzień temu)

    Ludzie dajcie spokój taka tragedia a wy tylko głupie komentarze szkoda dziecka i rodziców

  • Stw (4 miesiące, 1 tydzień temu)
    -10 Odpowiedz

    Co za zwyrodniali rodzice bez opiekuna mały chłopiec gdzie byli rodzice !

    • mario (4 miesiące, 1 tydzień temu)

      Sluchaj baranie jebany to nie twoje dziecko mogles byc ty i co ......... tez by tak o tobie pisali wspulczucie dla rodziny to tragedia dla nich a ty cymbale piszesz takie hujostwa zastanow sxie bo cwaniakow na necie nie brakuje ale d inteligencji i wspulczucia ci brak dla mnie jestes zwykla ciota !!!!!!!!!!!!!

    • Ziolo (4 miesiące, 1 tydzień temu)

      ~Dzusi: człowieku zastanów co piszesz drewniaku jebany nie szukaj winy w rodzicach to jest dla nich tragedia i nie obwiniaj ich

    • Dzusi (4 miesiące, 1 tydzień temu)

      ~Stw:
      W pracy np??