obecnie
7° C
jutro
3° C
djkubus
Czy obawiasz się wirusa z Wuhan na podkarpaciu?


Ostatnio na forum

  • Czy marzy Ci się bajeczna ...
    2875 wyświetleń
    5 odpowiedzi
  • Przeciwnicy Przepuszczania...
    5899 wyświetleń
    12 odpowiedzi
  • Czy tylko Ja nie lubię świąt?
    542 wyświetleń
    2 odpowiedzi
  • Targ Staroci na Rozwadowsk...
    5250 wyświetleń
    6 odpowiedzi
  • maybelline podkład hd
    4824 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Huawei p30, warto ?
    2704 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Wybór telewizora
    2713 wyświetleń
    2 odpowiedzi
Przejdź do forum

Festiwal młodości na Stalowowolskich Błoniach

19 czerwca 2019 09:39, autor: stalowawola.pl
Bańki mydlane pozwolą znów na chwilę stać się dzieckiem. Festiwal Kolorów sprawi, że życie nabierze barw. Festiwal ognia zniewoli swoim teatralnym urokiem pełnym iskier, żaru, tańca, akrobatyki i emocji. To wszystko 22 czerwca na Stalowowolskich Błoniach dzięki Klubowi Młodych Liderów. Wstęp wolny!

Już w najbliższą sobotę mielecka Fundacja przyjedzie do nas z festiwalem Youthest. Jest to impreza składająca się z czterech festiwali! W czasie każdego z nich czeka na Was moc atrakcji, konkursów, gratisów i dobrej zabawy.

Youthest Festiwal w Stalowej Woli rozpocznie się o godzinie 15.00 Festiwalem Baniek Mydlanych. A w czasie jego trwania miliony baniek mydlanych w powietrzu, 800 sztuk darmowych baniek mydlanych firmy TUBAN, nauka robienia dużych baniek mydlanych, zamykanie w bańce, gry i konkursy dla dzieci, Zumba kids, malowanie twarzy, modelowanie balonów, wesołe miasteczko. Zabawę zapewnią profesjonalni animatorzy z Podkarpackiego Centrum Animacji.

Dwie godziny później ze świata baniek przeniesiemy się do świata kolorów. Podczas Festiwalu Kolorów zabawę zapewnią najlepsi DJ’e, a co 30 minut w niebo wzniosą się niezliczone ilości kolorów z oryginalnych proszków Holi najwyższej jakości (spierają się z ubrań). Między wyrzutami czekać będą bazooki CO2, konkursy z nagrodami czy ognista zumba.

Na koniec czeka nas 30 minutowy spektakl podczas Festiwalu Ognia. O 21.30 Teatr tańca ognia „Fire Charmers” zaprezentuje się w pokazie, który jest połączeniem akrobacji, cyrku, elementów teatru, a także pirotechniki. Niezwykle widowiskowe i emocjonujące przeżycie! Całość Youthest Festiwal zakończy pokaz sztucznych ogni z ponad 4500 wystrzałami.

Organizatorem wydarzenia jest Klub Młodych Liderów, partnerem natomiast Miasto Stalowa Wola.



FESTIWAL YOUTHEST | 22.06.2019 | STALOWA WOLA

⭐ FESTIWAL BANIEK MYDLANYCH – 15:00 – 17:00

⭐ FESTIWAL KOLORÓW – 17:30 – 21:00

⭐ FESTIWAL OGNIA – 21:30 – 22:00

⭐ FAJERWERKI – 22:00




Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.