obecnie
1° C
jutro
1° C
djkubus
Czy obawiasz się wirusa z Wuhan na podkarpaciu?


Ostatnio na forum

 • Jest tu kto? Muszę Cię o c...
  19 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Czy marzy Ci się bajeczna ...
  2978 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  5995 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Czy tylko Ja nie lubię świąt?
  619 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Targ Staroci na Rozwadowsk...
  5336 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • maybelline podkład hd
  4901 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Huawei p30, warto ?
  2792 wyświetleń
  3 odpowiedzi
Przejdź do forum

Wybitni uczniowie nagrodzeni stypendium Prezydenta Miasta Stalowej...

18 października 2019 16:01, autor: stalowawola.pl
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w Urzędzie Miasta Stalowej Woli odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów edukacyjnych dla najzdolniejszych uczniów za osiągnięcia i sukcesy w nauce.

Gratulacje uczniom złożyła między innymi Renata Knap zastępca prezydenta miasta Stalowej Woli.

– Uczniowie, włożyliście wiele pracy, aby osiągnąć ten sukces. Wasza postawa i zachowanie potwierdzają, że jesteście najwybitniejszymi przedstawicielami młodego pokolenia. Każdy z was może poszczycić się osiągnięciami w innej dziedzinie. Wielu uczniów ma talenty, ale to właśnie wy, dzięki swojej pracowitości, osiągnęliście tak dużo. Życzę, abyście nadal podążali drogą sukcesów i abyście sięgali jeszcze wyżej. Ten sukces nie byłby możliwy bez pracy dyrektorów, wychowawców i nauczycieli – to państwa sukces, że uczniowie mają tak wysokie notowania w nauce. Dziękuję państwu za każdą godzinę i każdy dzień spędzony z uczniami. Rodzice, wy stworzyliście dzieciom warunki do rozwoju i nauki, a to jest najważniejsze dla młodego człowieka – mówiła Renata Knap.

Stypendium Prezydenta Miasta za osiągnięcia i sukcesy w nauce za rok szkolny 2018/2019 otrzymało 35 uczniów szkół podstawowych, 15 absolwentów gimnazjum oraz 2 absolwentów Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego.

Stypendium dla uczniów szkół podstawowych oraz absolwentów gimnazjum wynosi 200 zł miesięcznie, a dla uczniów Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego – 250 zł miesięcznie. Okres pobierania stypendium wynosi 10 miesięcy (od września 2019 r. do czerwca 2020 r. ).


Zobacz wyszystkie zdjęcia
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.